Blog użytkownika delong

Internetowa bramka sms

Drukuj
1 2 3

Umożliwiamy wysyłkę krótkich wiadomości tekstowych do sieci Plus bezpośrednio z internetu. Nie musisz już zastanawiać się gdzie znajduje się Twój telefon albo czy posiadasz odpowiednie środki na koncie. Wysyłanie SMS z nami jest bardzo proste i wymaga tylko odrobiny cierpliwości. Ponadto gwarantujemy, że Twój SMS dotrze do odbiorcy szybko i bez względu na zasięg. Wystarczy Internet! I nasza darmowa bramka sms.

Jak działa bramka sms

Aby wysłać SMS przez Internet do sieci Plus wystarczy kliknąć na odpowiednia zakładkę oraz wypełnić krótki formularz w którym znajdują się takie rubryki jak numer do którego chcemy wysłać wiadomość, podpis oraz oczywiście treść wiadomości. Teraz nie musisz już się męczyć ze żmudnym wpisywaniem liter na niewygodnej klawiaturze w telefonie. Pamiętaj: wysyłasz zawsze za darmo i zawsze szybko! Polecamy także serwis bramka sms umożliwiający wysyłanie sms'ów do użytkowników PLAYA.

Nowe możliwości

Bramka SMS to coraz popularniejszy sposób na szybki kontakt. Nie ulega wątpliwości, że jest on bez porównania lepszy od wolnego pisania na telefonie.

Gwarancja szybkości

Dzięki tej darmowej bramce SMS napiszesz wiadomość oraz wyślesz ją w chwilę. My zajmiemy się resztą a Ty możesz mieć pewność jakości świadczonych przez nas usług. Dzięki wysyłaniu wiadomości przez internet nie musisz wydawać pieniędzy na wiadomości a co za tym idzie masz więcej pieniędzy na rozmowy z Twojego telefonu!


Ocena: 0 głosów Aktualna ocena: 0

Komentarze / 0

musisz zalogować się, aby dodać komentarz... → Zaloguj się | Rejestracja