Poradniki ochrony bociana białego w nowej odsłonie

W imieniu zespołu LIFE Ciconia z Polskiego Towarzystwa Ochrony Ptaków (www.ptop.org.pl) zapraszamy do zapoznania się z nowym, odświeżonym wydaniem poradników ochrony bociana białego. Pierwsze wydanie powstało w 2012 r. w ramach realizowanego przez nas projektu, który dofinansował Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska w Warszawie (można je znaleźć tutaj http://www.bocian.org.pl/bocian-bialy/do-pobrania).

 

Drugie wydanie poradników (w tym wersja angielska) zostało wydane w ramach realizowanego przez PTOP projektu finansowanego z funduszu LIFE, o którym więcej na stronie http://www.ptop.org.pl/ochrona/ptaki/bocian-bialy-w-ne-polsce/aktualnoci.html

 

 

Poradniki to kompendium wiedzy, stworzone przez doświadczonych specjalistów: ornitologów, urzędników i weterynarzy, którzy niejednokrotnie łączą te profesje. Gwarantuje to, że przedstawione tematy są szeroko przeanalizowane i zawierają zbiór najlepszych praktyk. Znajdą w nim Państwo wszystko co do tej pory wymagało żmudnego przeszukiwania literatury, Internetu lub potrzeby dotarcia do specjalisty z danego tematu – od budowy platformy pod gniazdo, poprzez pomoc rannych i chorym ptakom, zagadnienia prawne, aż pod zimujące bociany.

 

Życzymy miłej lektury!

 


Ocena: 0 głosów Aktualna ocena: 0

Komentarze / 0

musisz zalogować się, aby dodać komentarz... → Zaloguj się | Rejestracja