Zapraszamy na konferencję chiropterologiczną

Ogólnopolskie Konferencje Chiropterologiczne niegdyś odbywały się co roku. Niestety – ostatnio zapał organizacyjny trochę „przysiadł”... Na szczęście właśnie dostaliśmy zaproszenie na kolejną!

Polskie Towarzystwo Przyjaciół Przyrody „pro Natura” serdecznie zaprasza do udziału w Ogólnopolskiej  Konferencji Chiropterologicznej (22-24 marca 2013 r.) zatytułowanej: Wypracowanie czynnych metod ochrony nietoperzy – wykorzystanie doświadczeń projektu „Ochrona podkowca małego w Polsce ”.

Celem konferencji jest szeroka wymiana doświadczeń na temat czynnych metod ochrony nietoperzy, realizowanych przez różne podmioty, w odniesieniu do różnych gatunków tych zwierząt. W trakcie obrad zaprezentowane zostaną wykonywane w ostatnim czasie działania ochronne na rzecz nietoperzy, ich ocena skuteczności, aktualny stan wiedzy na temat poszczególnych gatunków. Odbędzie się także dyskusja i wymiana opinii.

Organizatorzy chcą przedstawić działania realizowane w ramach projektu „Ochrona podkowca małego w Polsce” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko oraz Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Konferencja odbędzie się w dniach 22-24 marca 2013 r. w Krynicy Zdrój w Centrum Szkolenia LZD (www.krynica.ur.krakow.pl).

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z załączonymi dokumentami.

Marek Kowalski (za informacją organizatorów)i.

Komunikat organizatorów

Zgłoszenie uczestnictwa


 


Ocena: 1 głosów Aktualna ocena: 5

Komentarze / 0

musisz zalogować się, aby dodać komentarz... → Zaloguj się | Rejestracja