Zapraszamy na zjazd członków i sympatyków TP "Bocian"

Towarzystwo Przyrodnicze „Bocian” serdecznie zaprasza wszystkich członków i sympatyków organizacji na zjazd. W tym roku spotykamy się w dniach 3-4 marca (sobota-niedziela) w Mielniku nad Bugiem, w Pensjonacie "Panorama". W planach wycieczka po Mielniku i okolicach, ciekawe prelekcje, integracyjne ognisko i niedzielny spacer nad Bugiem. Mielnik jest niezwykle urokliwie położoną miejscowością. Liczne wzgórza malowniczo wznoszą się nad meandrującą rzeką, a okolica obfituje w zabytki i osobliwości przyrodnicze. Bunkry Linii Mołotowa, odkrywkowa kopalnia kredy, wzgórze zamkowe i murawy kserotermiczne to tylko część atrakcji, które czekają na odwiedzających Mielnik.  Podczas sobotniej wycieczki m.in. zobaczymy kopalnię kredy, przyjrzymy się skamieniałościom z kolekcji Pana Adama Borowskiego, wejdziemy na Górę Zamkową i Górę "Uszeście" oraz zwiedzimy Ośrodek Dziejów Ziemi Mielnickiej, czyli mielnickie muzeum. Marzec to okres wiosennej migracji ptaków, będziemy więc obserwowali nadbużańskie niebo w poszukiwaniu lecących zwiastunów wiosny. 
 
Osoby, które chcą wziąć udział w zjeździe Towarzystwa prosimy o wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego i przesłanie go najpóźniej do dnia 15 lutego 2018 r. (czwartek) na adres: biuro@bocian.org.pl.
 
Do tego samego dnia prosimy dokonać opłaty za uczestnictwo w zjeździe. Jest możliwość zakwaterowania par w dwuosobowych pokojach oraz rodzin w pokojach kilkuosobowych. Chęć skorzystania z tej możliwości prosimy opisać w "uwagach" formularza zgłoszeniowego.
 
W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt pod numerami telefonów: 510-301-296 (Maciej Cmoch), 796-299-288 (Przemysław Obłoza).
 
Dokładny program zjazdu oraz formularz zgłoszeniowy jest do pobrania poniżej. Strona Pensjonatu "Panorama": http://mielnikpanorama.obitur.pl/lokalizacja
 

Ocena: 0 głosów Aktualna ocena: 0

Komentarze / 0

musisz zalogować się, aby dodać komentarz... → Zaloguj się | Rejestracja