Osoby, instytucje i firmy które wsparły naszą działalność

 

Nasze działania realizujemy dzięki wsparciu sponsorów, którymi są różne instytucje międzynarodowe (środki UE), rządowe i samorządowe np. fundusze i fundacje oraz firmy prywatne. Znacząca część środków jest pozyskiwana w ramach konkursów, a środki są przekazywane w formie dotacji celowej. Znacznie rzadziej są to darowizny na działalność statutową lub konkretny wskazany przez sponsora cel.

 

Zachęcamy do współpracy z Towarzystwem oraz wsparcia naszej działalności. Pamiętaj, że wspierając ochronę przyrody budujesz prośrodowiskowy wizerunek swojej firmy!

 

Dziękujemy Karolinie Nawrot za wsparcie finansowe na https://patronite.pl/tpbocian czynnej ochrony lęgów błotniaka łąkowego

Dziękujemy Sabastianowi Ulaniuk za wsparcie finansowe na https://patronite.pl/tpbocian czynnej ochrony lęgów błotniaka łąkowego

 

Dziękujemy firmie Łąki Kwietne za wsparcie finansowe na https://patronite.pl/tpbocian czynnej ochrony lęgów błotniaka łąkowego

https://lakikwietne.pl/

Dziękujemy za wsparcie finansowe agencji marketingu internetowego Ideo Force: https://www.ideoforce.pl/, która przekazało środki na rzecz naszej działalności statutowej.

Lista naszych Darczyńców się wydłuża! Kolejna firma, która wspiera Towarzystwo Bocian to AFTERWEB ( https://afterweb.pl/ ) z Wrocławia. Bardzo miło nam otrzymywać takie wiadomości – jak widać, nie tylko Mazowsze chce działać na rzecz Zwierząt. Dziękujemy!

Z przyjemnością informujemy o kolejnym wsparciu, które do nas napłynęło, tym razem aż z Wrocławia. Kancelaria Radców Prawnych R. Ptak i Wspólnicy Spółka Komandytowa https://www.i-kancelaria.pl/ postanowiła wesprzeć działania naszego Towarzystwa. Dziękujemy za pomoc na rzecz ochrony Zwierząt i Przyrody!

Dziękujemy za okazaną życzliwość i wsparcie finansowe firmie CODEX: https://codex.org.pl/ Centrum Obsługi Powypadkowej przekazało środki na rzecz naszej działalności. Bardzo nam miło!

Dziś grono naszych Darczyńców zasiliła firma II – Inwestycje CL Spółka Akcyjna https://osiedlesielanka.pl/

 

Cieszymy się, że „OSIEDLE SIELANKA”  zdecydowało się wesprzeć Towarzystwo Przyrodnicze "Bocian". Jeśli Państwo również chcą pomóc, zachęcamy do ratowania zagrożonych gatunków przez przekazywanie środków na nasze projekty!

  • Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko 2014-2020

Pozycjonowanie i reklamy Google